Квартиры в смартфоне
Новостройки Киевской области  »  Новости  »  У забудовника KUCHMA DEVELOPMENT сповістили про урочисту передачу ключів!

У забудовника KUCHMA DEVELOPMENT сповістили про урочисту передачу ключів!

ТОП предложения
Рейтинг: 5/5 - 3 голосов

Святкова подія на ринку нерухомості відбулась у щасливих власників таунхаусів першого сезону будівництва в ЖК Позітано Резіденс, а саме 25 липня девелопер Kuchma Development, раніше зазначених термінів, віддав покупцям документи та ключі від таунхаусів, про це сповіщає сайт забудовника.

"Ви будуєте якісно та здаєте об'єкти вчасно. Реально зараз на ринку нерухомості забудовників багато, але ті хто здає вчасно дуже мало" - каже покупець Олена в інтервью. Такої ж думки покупець Юлія: "У пріорітеті були терміни, тому що менше ніж за рік наша мрія здійснилась".

На думку нашої редакції, таунхауси перевершили проектну візуалізацію, та вийшли надсучасні та гарні. В відеозвіті, який виклав забудовник, власники дають гарні відгуки про досвід роботи з ним, а ми зазначаємо про те, що ще 8 місяців тому, проект тільки починав будуватись, а вже сьогодні побудовано не лише 1 сезон, а і закінчується будівництво 2 та 3 сезону. 

Нагадаємо, що даний забудовник вважається надійним в Ірпінському регіоні та ми рекомендуємо його. Деталі святкування у відео:

 

Таунхаусы в Ирпене, что почем у застройщика?
Таунхаусы в Ирпене, что почем у застройщика?
За 2020 год стоимость квадратного метра жилья в новострой Ирпеня значительно выросла, а в 2021 году цена…
Подробнее
Чи варто купувати таунхауc у передмісті столиці?
Чи варто купувати таунхауc у передмісті столиці?
«В умовах пандемії, так, люди стали частіше звертатись до нас за купівлею саме таунхаусів» - каже Ірина,…
Подробнее
X
ТОП продаж 2021

Отдел продаж

093 900 500 7
068 900 500 7
x
Квартиры в клубном доме

Лучшие квартиры в клубном дома Позитано Резиденс на улице Лесная в Ирпене от топового застройщика Kuchma Development! Всего несколько квартир осталось в продаже - 097 90 90 926 или переходите по ссылке K-D.COM.UA

Заказать звонок

Языки
Заполните форму