Квартиры в смартфоне
Новостройки Киевской области  »  Новости  »  Товариство Відважних вручає літературну премію

Товариство Відважних вручає літературну премію

ТОП предложения
Рейтинг: 5/5 - 2 голосов

Як нам стало відомо, забудовник Товариство Відважних в Ірпені започатковує літературну премію, що не може бути цікавим, адже добре, коли підприємці підтримують такі напрямки мистецтв. Цитуємо автора:

"Товариство “Відважних” вручило нагороди лавреатам Літературної премії Ірпеня, заснованої 2020 року. Ця премія увійшла в першу трійку всеукраїнських літературних премій за рівнем грошової винагороди, що виплачується переможцям. При цьому ірпінська премія є першою за розміром грошової винагороди з усіх приватних літературних премій в Україні.
Нагадаємо, троє лауреатів Літературної премії Ірпеня – переможці в номінаціях «Проза», «Поезія» та «Література для дітей» – отримуватимуть по 50 тис. грн кожен. Крім цього, ТОВ «Відважних» установило додаткову заохочувальну премію в розмірі 10 тис. грн. Тобто загальний преміальний фонд Літературної премії Ірпеня – 160 тис. грн.
У номінації «Література для дітей» премію отримала Олена Терещенко з повістю «Скринька королеви Анни», в номінації «Проза» найкращим був став твір Юлії Шеко «Розділені навпіл», а серед поетів журі відзначило Юлію Григорук (збірка «Забинтований світ»).
«Ми хочемо зробити так, щоб Ірпінь знову став для письменників знаковим містом, щоб їм хотілося сюди приїжджати, щоб вони розуміли, що їхня творчість тут буде підтримана», – сказав під час нагородження Володимир Карплюк.
Літературну премія Ірпеня заснувала Інвестиційна рада міста та товариство “Відважних” з метою пошуку нових авторів для їх мотивації до подальшої творчості. Запровадження номінації «Література для дітей» пов’язане з тим, що саме в Ірпені жив знаменитий дитячий письменник, автор «Пригод Незнайка» Микола Носов.
На розгляд журі у 2020 році приймалися неопубліковані раніше рукописи авторів, які ще не видавали жодної книги, але друкували свої твори в колективних збірках чи антологіях. Оргкомітет отримав сотні рукописів від літераторів із усієї України."
 
Бажаємо усім забудовникам брати приклад та інвестувати в розвиток міста та людей довкола.

 

 

Таунхаусы в Ирпене, что почем у застройщика?
Таунхаусы в Ирпене, что почем у застройщика?
За 2020 год стоимость квадратного метра жилья в новострой Ирпеня значительно выросла, а в 2021 году цена…
Подробнее
У забудовника KUCHMA DEVELOPMENT сповістили про урочисту передачу ключів!
У забудовника KUCHMA DEVELOPMENT сповістили про урочисту передачу ключів!
Святкова подія на ринку нерухомості відбулась у щасливих власників таунхаусів першого сезону будівництва…
Подробнее
X
ТОП продаж 2021

Отдел продаж

093 900 500 7
068 900 500 7
x
Квартиры в клубном доме

Лучшие квартиры в клубном дома Позитано Резиденс на улице Лесная в Ирпене от топового застройщика Kuchma Development! Всего несколько квартир осталось в продаже - 097 90 90 926 или переходите по ссылке K-D.COM.UA

Заказать звонок

Языки
Заполните форму